Jdi na obsah Jdi na menu
 


Horoskop-Štír

6. 6. 2006

ŠTÍR 24. 10. - 22. 11.

Jste velmi silnou osobností a svým přístupem k život budíte nejenom závist, ale i úctu.

Ke všemu, co se děje, přistupujete s plným nasazením a důsledků se nebojíte - většinou proto, že jste už předem věnovali nemalý čas analýze situace a umíte téměř dokonale odhadnout, jak celá záležitost skončí. Svět kolem sebe pozorujete bedlivým okem a vaší pozornosti neunikne téměř nic. Všechno důležité si však necháváte pro sebe a se svými myšlenkami seznamujete jenom lidi, kterým bezvýhradně věříte a kterých je ve vašem životě jenom pár.

Máte ale skvělou fantazii a obrazotvornost, kterou využijete k podpoře svých ambicí a k dosažení náležitého společenského postavení. Během života dosáhnete značného majetku, který však budete až do posledního dechu ovládat sami a ke kterému nikoho nepustíte. K partnerům jste žárliví a občas je podezíráte i z toho, co by je samotné v životě nenapadlo. Vaše myšlenky se hodně točí kolem sexuality, která se záhy stává vaším oblíbeným koníčkem, což vám vydrží až do pozdního stáří.

Úspěchu dosáhnete tam, kde je potřeba člověk, který se nebojí rozhodování a nepopulárních opatření a kterému ani trochu nezáleží na mínění lidí kolem. Z toho vyplývá, že budete skvělými vojáky, chirurgy, manažery, chemiky a alchymisty. Budete vynikat v práci s ostrými nástroji a protože umíte odhalovat motivy lidského jednání, stávají se z vás vynikající vyšetřovatelé a kriminalisté. Orgánovým systémem, o který byste měli zvlášť pečovat, je močopohlavní aparát.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Proč u mě horoskopy nevychází

(anonim, 8. 1. 2007 20:19)

chtěla bych to vědět, protože mě to s...