Jdi na obsah Jdi na menu
 


Höroskop-Vodnář

6. 6. 2006

VODNÁŘ 21. 1. - 20. 2.

Jste znamení, které je rozeným bojovníkem za práva slabších a méně šťastných a za ideje, které ostatní považují za nedůležité a nepraktické, ale které staví most k budoucnosti.

Vaší vášní je nejenom všechno nové, což z vás činí fanouška počítačů, mobilních telefonů, internetu a scifi literatury, ale i humanita, charita a ochrana přírody. Spolehlivě vás nadchne to, co je nové, a s chutí se pouštíte do všeho, co jste ještě nezkusili. Lákají vás adrenalinové sporty a proto se z vás stávají nejenom milovníci rychlých motorek, ale i letci na paraglidu. Máte značný smysl pro spravedlnost a pokud narazíte na něco, co ji ohrožuje, začnete se za ni okamžitě bít.

Pro svůj život potřebujete hodně přátel, kteří sdílejí vaše názory a s nimiž se můžete pouštět do nápravy světa. Pro spokojenost potřebujete spoustu podnětů a proto se jenom málokdy spokojíte s jedním zaměstnáním. Většinou pracujete na dvou místech (nezřídka hodně odlišných) a na obou patříte k nejlepším. Během života pravděpodobně dosáhnete vysokého postavení, ale na oblibě podřízených vám to neubere.

Umíte k nim totiž přistupovat jako k přátelům, přesvědčit je o správnosti své vize a vytvořit z nich dokonalý tým. Jako partnera si vybíráte člověka zajímavého, zábavného a talentovaného stejně jako vy. Ze všeho nejvíce se totiž ve stálém vztahu bojíte nudy a uděláte cokoliv, abyste jí zabránili. Vaše zdraví je po celý život poměrně stabilní, ale přesto je potřeba, abyste věnovali náležitou pozornost imunitě a lymfatickému systému.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář